Общинска избирателна комисия Шумен


РЕШЕНИЕ
№ 240
Шумен, 28.10.2019

ОТНОСНО: Брой мандати за общински съветници 41

Брой мандати за общински съветници 41

 

Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от ИК и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И:

 

  1. Общинската избирателна квота е 682 гласове

 

  1. Избрани за общински съветници независими кандидати:

НЯМА

 

  • Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:41

 

 

  1. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

Кандидатите отпадат от кандидатските листи на партиите, понеже са избрани за кметове: Стефан Борисов Живков

Красимира Спасова Минкова

 

Ном. бюл.

 

Наименование на партията или коалиция

Брой мандати

34

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

2

43

ПП ГЕРБ

14

55

Движение за права и свободи – ДПС

5

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

10

61

партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

2

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

2

68

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас народен, НДСВ)

6

 

  1. Обявява разпределението на заявените предпочитания(преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

№ в бюл етин ата

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в подр ежда нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидатите в листата

№ на спис ъка

Брой предпо читания

4

ПП АТАКА

1

Добрин Райков Чайлев

А

233

2

Иво Белчев Кулев

Б

18

3

Тодор Иванов Цонев

Б

6

4

Светомир Росенов Денев

Б

9

5

Костадин Георгиев Мутафчиев

Б

3

6

Тодор Неделчев Тодоров

Б

11

7

Стоян Петков Христов

Б

8

8

Георги Параскевов Белитов

Б

4

9

Румен Илиев Бояджиев

Б

4

10

Цветомир Бориславов Йосифов

Б

15

11

Валентина Веселинова Узунова

Б

7

12

Красимир Сашев Колев

Б

8

13

Иван Георгиев Дончев

Б

7

 

 

 

14

Нина Васильевна Чендева

Б

5

15

Ивайло Иванов Павлов

Б

3

16

Росица Анчева Михнева

Б

2

8

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1

Наталия Петрова Стефанова

А

218

2

Стилиян Желязков Станков

А

99

3

Звездалин Тошев Звездев

А

70

4

Стефан Димитров Димитров

А

56

5

Росен Василев Господинов

А

53

6

Митко Райнов Димитров

Б

5

7

Атанас Живков Костов

Б

38

8

Боряна Иванова Петкова

Б

5

9

Мариана Тодорова Венкова

Б

14

10

Валентин Тодоров Динков

Б

15

11

Тодор Христов Казаков

Б

16

12

Йоанна Робертова Константинова

Б

13

13

Альона Степановна Атанасова

Б

3

14

Стефани Пламенова Любенова

Б

7

15

Пламена Христова Иванова

Б

7

16

Стоян Методиев Методиев

Б

4

17

Йордан Стефанов Камбуров

Б

8

18

Веселка Жечкова Стаменова

Б

1

19

Валери Владимиров Атанасов

Б

7

20

Жанета Колева Койчева

Б

5

21

Данка Нанкова Иванова

Б

3

22

Елин Чавдаров Демиров

Б

5

23

Венцислав Борисов Бачев

Б

2

27

коалиция Ние, Гражданите

1

Митко Найденов Йоцов

А

257

2

Станя Георгиева Тонева

А

44

3

Николай Иванов Евтимов

А

43

4

Николай Красенов Колев

А

42

5

Венелин Радославов Тонев

Б

28

6

Емилия Здравкова Величкова

Б

14

7

Славка Тодорова Атанасова

Б

28

8

Петър Хариев Ламбев

Б

4

9

Станислава Божидарова Стоянова

Б

18

10

Добрин Панайотов Добрев

Б

8

11

Татяна Стефанова Тодорова

Б

5

12

Атанас Герчев Йорданов

Б

15

13

Ирина Миткова Минева

Б

5

14

Марин Стефанов Казаков

Б

6

15

Милка Тодорова Георгиева

Б

5

16

Стоян Христов Стоянов

Б

11

17

Зорница Георгиева Казакова

Б

9

18

Пенка Георгиева Жекова

Б

6

32

СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА

1

КЛИМЕНТ РАФАИЛОВ КЛИМЕНТОВ

А

35

2

ПЛАМЕН ВЕСЕЛИНОВ ИВАНОВ

Б

2

3

ЙОРДАН МАРЧЕВ АНДРЕЕВ

Б

1

34

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1

Деан Стоянов Станчев

А

534

2

Стефан Маринов Минков

А

104

3

Явор Цеков Якимов

А

96

4

Олег Йорданов Николов

Б

36

5

Милен Русев Чолаков

Б

70

6

Иван Спасов Калайджийски

Б

26

 

 

 

7

Христо Георгиев Драгозов

Б

53

8

Светлана Василева Карастоянова

Б

62

9

Симеон Кирилов Симеонов

Б

50

10

Георги Николаев Кънчев

Б

28

11

Явор Венков Вълчанов

Б

25

12

Яница Бончева Николова

Б

24

13

Илко Христов Илиев

Б

22

14

Мария-Екатерина Андреева Камбурова

Б

47

15

Орлин Константинов Костов

Б

23

16

Наталия Велкова Иванова

Б

11

17

Никола Ангелов Касабов

Б

7

18

Цветослав Станиславов Цанков

Б

16

19

Стоян Христов Цанков

Б

65

20

Роман Константинов Костов

Б

5

21

Парашкева Великова Петрова

Б

12

22

Емил Димитров Чанев

Б

36

43

ПП ГЕРБ

1

Любомир Димитров Христов

А

4557

2

Пламен Димитров Георгиев

Б

134

3

Албена Димитрова Иванова-Неделчева

Б

291

4

Красимир Неделчев Минчев

Б

110

5

Деница Венециева Спасова

Б

103

6

Светлозар Начев Николов

Б

123

7

Борислав Йорданов Беджев

Б

69

8

Виолета Любенова Неделчева

Б

88

9

Димитричка Господинова Недева

Б

96

10

Добри Сашков Стоянов

Б

131

11

Детелина Красимирова Куртева

Б

111

12

Камен Иванов Андонов

Б

62

13

Владислав Григоров Григоров

Б

115

14

Светозар Георгиев Петков

Б

49

15

Янаки Иванов Янакиев

Б

108

16

Айсун Ахмедова Ибрямова

Б

75

17

Десислава Стоянова Василева

Б

82

18

Калоян Красимиров Колев

Б

112

19

Роска Енчева Петкова

Б

108

20

Карен Гарабед Гарабедян

Б

47

21

Калоян Димитров Колев

Б

87

22

Светлана Маркова Иванова

Б

92

23

Светлозар Стоянов Тузсузов

Б

38

24

Димитър Маринов Димитров

Б

47

25

Румяна Константинова Попова

Б

17

26

Стоян Тотев Тодоров

Б

59

27

Валентина Станушева Анастасова

Б

47

28

Николай Станимиров Стефанов

Б

49

29

Мими Петрова Маринова

Б

61

30

Жечко Петков Колев

Б

194

31

Дилбер Мехмед Мехмедали

Б

23

32

Силвия Крумова Кирилова

Б

51

33

Едвин Халим Хасан

Б

18

34

Красимир Марков Марков

Б

25

35

Младен Димитров Младенов

Б

47

36

Станислава Северинова Акерска

Б

20

37

Георги Калчев Янков

Б

34

 

 

 

38

Димитър Димов Върбанов

Б

16

39

Симеон Филипов Петров

Б

249

40

Росен Атанасов Богданов

Б

11

41

Андрей Драгомиров Атанасов

Б

39

45

ХРИСТИЯНРЕФОРМИСТКА ПАРТИЯ (ХРП)

1

Веселин Костов Лазаров

А

184

2

Бойко Динков Димитров

Б

1

3

Христо Митков Асенов

Б

1

4

Мартин Стефков Марков

Б

8

48

ВЪЗРАЖДАНЕ

1

ДИМИТЪР ВЕСЕЛИНОВ ХРИСТОВ

А

148

2

РАЛИЦА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА

А

43

3

ДОБРОМИР АТАНАСОВ ДОБРЕВ

А

33

4

АЛЕКСАНДРИНА ЖИВКОВА ЙОРДАНОВА

А

30

5

МОМЧИЛ КРАСИМИРОВ КЪНЕВ

А

29

6

ЕВГЕНИЙ ИВАНОВ БОНЕВ

А

28

7

СОФЯ ХОВХАННЕСОВНА АРАКЕЛЯН- СТАНЕВА

Б

19

8

ДИМИТЪР ЗАРКОВ ДИМИТРОВ

Б

14

9

БОРИСЛАВ СТАНИСЛАВОВ БОНЕВ

Б

8

10

ТЕОДОРА АНДОНОВА ДОНЕВА

Б

2

50

Политическа партия МИР

1

Мая Георгиева Господинова

А

95

2

Стела Йорданова Лалова

А

39

3

Пламен Радиславов Митев

А

26

4

Марин Христов Манов

А

23

5

Стоян Витлянов Стоянов

Б

12

6

Георги Димитров Георгиев

Б

1

7

Михаил Пламенов Милев

Б

16

8

Венцислав Красимиров Бошнаков

Б

9

9

Димчо Станев Георгиев

Б

20

10

Вяра Теодосиева Радева

Б

5

11

Павел Дончев Методиев

Б

3

12

Емил Милев Ангелов

Б

0

13

Димитър Николаев Станчев

Б

11

14

Георги Весков Чакъров

Б

16

15

Кремена Николаева Здравкова

Б

1

16

Пламен Генадиев Златев

Б

7

17

Русанка Атанасова Андонова

Б

2

18

Пенка Алексиева Христова

Б

16

51

ВОЛЯ

1

Наталия Велева Тодорова

А

315

2

Стоян Весков Русев

А

106

3

Николай Йорданов Колев

Б

8

4

Делян Красимиров Димов

Б

19

5

Иван Георгиев Таслев

Б

18

6

Диян Петров Бойков

Б

14

7

Людмила Александрова Люцканова

Б

10

8

Петър Хараланов Тодоров

Б

32

9

Николай Валериев Николаев

Б

25

10

Гергана Георгиева Николова

Б

26

11

Ширин Гюнайдънова Реджебова

Б

12

12

Сашо Илиев Станков

Б

6

13

Теодора Йорданова Йорданова

Б

5

14

Николай Павелов Маринов

Б

13

15

Сабрина Цветанова Василева-Русева

Б

6

16

Неделчо Костадинов Неделчев

Б

36

17

Маргаритка Бочева Минкова

Б

4

 

 

 

18

Николай Василев Марков

Б

3

19

Жечко Вълев Узунов

Б

2

20

Венцислава Илиянова Вълчева

Б

7

55

Движение за права и свободи – ДПС

1

Сунай Садък Исуф

А

2037

2

Гюнай Ибрямов Тефиков

Б

43

3

Метин Хилмиев Джамбазов

Б

156

4

Емне Муса Осман

Б

157

5

Гьокхан Илхан Реджеб

Б

81

6

Мелин Рамис Осман

Б

105

7

Валентина Христова Асенова

Б

38

8

Гюлджихан Сезаи Али

Б

168

9

Фикрие Мехмед Хюсеин

Б

15

10

Вилдан Хюсеин Недева

Б

12

11

Айлин Бейнур Мехмед

Б

22

12

Ердал Гюнай Хаккъ

Б

4

13

Айше Фейзула Исмаил

Б

12

14

Севдисен Ахмед Мустафа

Б

7

15

Кенан Нешков Кючюков

Б

6

16

Айше Исмаил Салиева

Б

21

17

Небиха Ахмедова Джевдет

Б

4

18

Гюлшен Хюсменова Чакалова

Б

12

19

Анифе Бехич Ахмед

Б

5

20

Илхан Хали Мехмед

Б

3

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Веселин Владимиров Пенчев

А

3261

2

Венцислав Дянков Венков

Б

291

3

Иван Митев Йонков

Б

191

4

Лили Василева Петрова

Б

205

5

Валентин Асенов Петров

Б

141

6

Данаил Жулиянов Данчев

Б

208

7

Живка Тонева Иванова

Б

119

8

Митко Киров Савов

Б

69

9

Захари Цонев Димитров

Б

85

10

Евгения Цветанова Михова

Б

100

11

Георги Тодоров Георгиев

Б

171

12

Камен Стоянов Попов

Б

55

13

Валентин Илиев Александров

Б

60

14

Катя Гинева Кайрякова

Б

55

15

Патриция Борисова Маринова

Б

44

16

Веселка Петрова Станчева

Б

26

17

Галя Тодорова Димитрова

Б

32

18

Парашкева Райкова Вичева

Б

66

19

Маринчо Динков Илиев

Б

33

20

Любен Божинов Илиев

Б

11

21

Димитър Цветков Игнатовски

Б

90

22

Велчо Страхилов Василев

Б

13

23

Мариела Любчева Великова

Б

78

24

Светослав Стефанов Иванов

Б

23

25

Евгения Евгениева Леополдова

Б

21

26

Несрин Мехмед Исмаил

Б

12

27

Ивелин Христов Йорданов

Б

27

28

Стефан Борисов Живков

Б

28

29

Тодор Иванов Гроздев

Б

11

30

Валентина Йорданова Загорова

Б

17

 

 

 

31

Петинка Йорданова Банова

Б

12

32

Ивайло Петров Иванов

Б

11

33

Павел Иванов Станков

Б

23

34

Красимира Спасова Минкова

Б

15

35

Николета Димитрова Николова

Б

26

36

Александър Христов Христов

Б

23

37

Живка Николова Николова

Б

11

38

Ива Василева Вълчанова-Йорданова

Б

5

39

Ергин Джемал Зарали

Б

9

40

Кънчо Генков Кънчев

Б

27

41

Ивелина Марчева Петрова

Б

11

58

Движение ЗАЕДНО за промяна

1

ЖАНЕТА ЖИВКОВА ИВАНОВА

А

132

2

ДАНЧО КОЛЕВ ЙОРДАНОВ

А

79

3

БИЛАН ИВАНКОВ ЯНКОВ

А

59

4

ИЛИЯ ПЛАМЕНОВ ИЛИЕВ

А

37

5

ЙОРДАН ВЪЛЧЕВ ЙОРДАНОВ

А

31

6

ГЕНОВЕВА РАДОСЛАВОВА ПАРАШКЕВАНОВА

Б

15

7

ПЕТЪР АНДОНОВ ИВАНОВ

Б

1

60

ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ

1

Росен Емилов Ангелов

А

70

2

Пламен Живков Василев

А

33

3

Ангел Александров Ангелов

А

25

4

Орлин Мартинов Узунов

Б

3

5

Яни Стоянов Георгиев

Б

2

6

Данчо Милков Данчев

Б

3

7

Кристиян Йорданов Христов

Б

0

61

партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

1

Красимир Благоев Костов

А

711

2

Максим Йорданов Иванов

Б

31

3

Румен Стоянов Русев

Б

54

4

Александър Белчев Генчев

Б

24

5

Красимир Петров Радев

Б

42

6

Светлозар Цветанов Дамянов

Б

34

7

Неделчо Стойчев Неделчев

Б

14

8

Янко Димов Янков

Б

51

9

Димитър Славчев Ковчазов

Б

52

10

Мирослав Тошков Александров

Б

44

11

Анка Йорданова Янкова

Б

16

12

Валентин Милчев Атанасов

Б

19

13

Добрил Иванов Добрев

Б

12

14

Сергей Методев Стойков

Б

66

15

Мариана Маринова Паскова

Б

14

16

Димитър Евгениев Манов

Б

12

17

Антония Веселинова Панева

Б

28

18

Нора Валентинова Чалъкова

Б

3

19

Йорданка Богданова Йосифова

Б

11

20

Петър Ангелов Симов

Б

20

21

Бисер Асенов Чилингиров

Б

13

22

Светослав Живков Савов

Б

9

23

Добромир Кирилов Павлов

Б

4

24

Димитър Николов Вълканов

Б

8

25

Юсуф Мустафов Хюсменов

Б

3

26

Иво Тодоров Иванов

Б

4

27

Димо Василев Михалев

Б

7

28

Йордан Димитров Стойков

Б

3

 

 

 

29

Христо Петков Чернаев

Б

2

30

Гриша Кръстев Топалов

Б

12

31

Денчо Асенов Пашов

Б

12

32

Божидар Енчев Божанов

Б

25

33

Кина Иванова Модева

Б

7

34

Спаска Божинова Иванова

Б

8

35

Ангел Атанасов Минчев

Б

2

36

Евгени Валериев Енчев

Б

11

37

Светлозар Ганчев Антонов

Б

25

38

Диян Христов Йорданов

Б

10

39

Ваня Христова Пройнова

Б

8

40

Живко Георгиев Лазаров

Б

3

41

Мирослав Милков Петров

Б

10

64

ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

1

Антонин Горчев Дончев

А

47

2

Марияна Петрова Петрова

А

11

3

Борислав Петев Балчев

Б

4

4

Петя Илиева Стоянова

Б

3

5

Венелин Станчев Малчев

Б

2

6

Марин Бонев Маринов

Б

3

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ –

ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

Артур Едуард Алтунян

А

502

2

Васил Гочев Тодоров

А

194

3

Филип Стоянов Филипов

Б

40

4

Анета Цветанова Георгиева

Б

21

5

Пламен Кръстев Петров

Б

53

6

Красимир Тошков Колев

Б

27

7

Божана Людмилова Милчева

Б

21

8

Невена Събева Христова

Б

43

9

Ростислав Димчев Митев

Б

18

10

Свилен Йорданов Стойчев

Б

14

11

Христина Димчева Димитрова

Б

2

12

Филип Илиев Любомиров

Б

26

13

Севастиян Георгиев Георгиев

Б

34

14

Тамер Ведат Мехмед

Б

12

15

Иво Михайлов Михайлов

Б

12

16

Ангел Христов Илиев

Б

3

17

Николай Цветалинов Маринов

Б

18

18

Иван Владков Владов

Б

2

19

Илиян Димитров Донев

Б

1

20

Тодор Стоянов Луков

Б

3

21

Владко Ванчев Владов

Б

3

22

Емил Ванчев Владов

Б

4

23

Драгостин Иванов Драгостинов

Б

29

24

Жельо Митков Желев

Б

13

68

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас народен, НДСВ)

1

Добромир Веселинов Драев

А

950

2

Даниела Кирилова Русева

А

275

3

Бисерка Бончева Йовчева

А

262

4

Ася Георгиева Аспарухова

Б

213

5

Христофор Крумов Крумов

Б

97

6

Ивайло Кирилов Петров

Б

99

7

Анелия Христова Веждарова

Б

74

8

Пламен Янков Василев

Б

154

9

Драгомир Вълчев Марчев

Б

44

10

Калина Руменова Маринова

Б

35

 

 

 

11

Радостин Павлов Стайков

Б

66

12

Димитър Бонев Димитров

Б

37

13

Анатоли Илиев Дочев

Б

56

14

Диана Крумова Колева

Б

26

15

Роза Чавдарова Чанова-Милославова

Б

101

16

Димитър Господинов Димитров

Б

20

17

Валери Нежков Младенов

Б

51

18

Виолина Христова Каменова

Б

100

19

Петър Иванов Иванов

Б

31

20

Тони Димитров Маринов

Б

56

21

Христо Петров Нанков

Б

28

22

Светлана Илиева Андреева

Б

12

23

Младен Жечков Гинев

Б

32

24

Иглика Вичкова Тодорова

Б

12

25

Мая Руменова Маджарова

Б

20

26

Светлана Николаева Георгиева

Б

12

27

Биляна Александрова Белева

Б

69

28

Антон Петров Петров

Б

23

29

Радинка Иванова Димитрова

Б

19

30

Юлияна Димитрова Дочева

Б

14

31

Веска Стойкова Йотова

Б

18

32

Валентина Йорданова Десова

Б

11

33

Николай Траянов Иванов

Б

36

34

Доротея Евгениева Стоянова

Б

2

35

Валентин Огнянов Василев

Б

44

36

Камен Людмилов Шишков

Б

5

37

Ангел Венелинов Йосифов

Б

46

38

Денчо Тихомиров Денев

Б

11

39

Димитрина Иванова Христова

Б

7

40

Виолета Александрова Трайкова

Б

7

41

Ружди Юлми Билял

Б

11

69

Местна коалиция БЗНС (ПП "БЗНС", ПП "ДОСТ")

1

ГЮЛДЖАН ФИКРЕТОВА САБРИЕВА

А

156

2

ЙОРДАН НЕДЕВ ЙОРДАНОВ

А

99

3

БИРОЛ ИБРАХИМ АДИЛ

А

48

4

ЛЕЙЛЯ ТЕФИК ШЕФКЪ

А

45

5

НУРАЙ НИХАТ АЛИ

А

37

6

СЕВИНЧ ДЖАФЕР КЕРИМ

Б

7

7

ЧИДЕМ ЮМЮТ АХМЕДОВА

Б

24

8

БЕЙХАН СЕБАЙДИНОВ ХАСАНОВ

Б

10

9

АНГЕЛ ВАСИЛЕВ АНГЕЛОВ

Б

12

10

НЕЖДЕТ ИСМАИЛОВ ХАСАНОВ

Б

3

70

Местна коалиция АБВ (ПП СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП))

1

Валентин Велиславов Велев

А

208

2

Пламен Христов Петков

А

29

3

Венета Николова Катранджиева

А

25

4

Красен Илчев Пейчев

Б

7

5

Кремена Росенова Радославова

Б

8

6

Мария Янкова Янкова

Б

9

7

Милена Димитрова Добрева

Б

6

8

Иванка Маринова Маркова-Панекова

Б

4

9

Елисавета Пламенова Великова

Б

5

10

Божил Данчев Куртев

Б

21

11

Антоанета Петкова Иванова

Б

3

12

Христо Николаев Йорданов

Б

8

 

 

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН / ЛНЧ

 

 
  • Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:
  • Албена Димитрова Иванова-Неделчева ПП ГЕРБ **************

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

 

  • Артур Едуард Алтунян
  • Ася Георгиева Аспарухова

 

(ДА България, ДСБ, Зелено движение)                          **************         

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас

народен, НДСВ)                                                             **************

4 Бисерка Бончева Йовчева

народен, НДСВ)

**************

5 Борислав Йорданов Беджев

ПП ГЕРБ

**************

6 Валентин Асенов Петров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

7 Васил Гочев Тодоров

(ДА България, ДСБ, Зелено движение)

**************

8 Венцислав Дянков Венков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

9 Веселин Владимиров Пенчев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

10 Виолета Любенова Неделчева

ПП ГЕРБ

**************

11 Владислав Григоров Григоров

ПП ГЕРБ

**************

12 Гьокхан Илхан Реджеб

Движение за права и свободи – ДПС

**************

13 Гюнай Ибрямов Тефиков

Движение за права и свободи – ДПС

**************

14 Данаил Жулиянов Данчев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

 

 

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 Даниела Кирилова Русева

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас

народен, НДСВ)                                                             **************

16 Деан Стоянов Станчев

ДВИЖЕНИЕ

**************

17 Деница Венециева Спасова

ПП ГЕРБ

**************

18 Детелина Красимирова Куртева

ПП ГЕРБ

**************

19 Димитричка Господинова Недева

ПП ГЕРБ

**************

20 Добри Сашков Стоянов

ПП ГЕРБ

**************

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас

21 Добромир Веселинов Драев

народен, НДСВ)

**************

22 Евгения Цветанова Михова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

23 Емне Муса Осман

Движение за права и свободи – ДПС

**************

24 Живка Тонева Иванова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

25 Захари Цонев Димитров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

 

Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас

 

26 Ивайло Кирилов Петров

народен, НДСВ)

**************

27 Иван Митев Йонков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

28 Камен Иванов Андонов

ПП ГЕРБ

**************

29 Красимир Благоев Костов

партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

**************

30 Красимир Неделчев Минчев

ПП ГЕРБ

**************

31 Лили Василева Петрова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

32 Любомир Димитров Христов

ПП ГЕРБ

**************

33 Максим Йорданов Иванов

партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

**************

34 Метин Хилмиев Джамбазов

Движение за права и свободи – ДПС

**************

35 Митко Киров Савов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**************

36 Пламен Димитров Георгиев

ПП ГЕРБ

**************

37 Светлозар Начев Николов

ПП ГЕРБ

**************

38 Светозар Георгиев Петков

ПП ГЕРБ

**************

 

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО

 

39 Стефан Маринов Минков

ДВИЖЕНИЕ

**************

40 Сунай Садък Исуф

Движение за права и свободи – ДПС

**************

 

41 Христофор Крумов Крумов                          Местна коалиция ДБГ (БНД, ЕНП, ССД, Глас                 **************

                                                                       народен, НДСВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41 Христофор Крумов Крумов

Председател: Василина Иванова Кънчева

Секретар: Дениз Айнур Джелял

* Публикувано на 28.10.2019 в 20:54 часа

Свързани решения:

300/20.01.2020

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031 

Решения

  • № 307 / 15.05.2020

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на Красимира Спасова Минкова, кмет на кметство село Мараш, на основание чл. 42, ал. 3 във вр. чл. 42, ал. 1 ЗМСМА.

  • № 306 / 14.05.2020

    относно: прекратяване на пълномощията на избран общински съветник от листата на ПП ГЕРБ и за обявяване за избран за общински съветник на следващия от листата на ПП ГЕРБ.

  • № 305 / 14.05.2020

    относно: Предсрочно прекратяване пълномощията на Неделчо Костадинов Неделчев - кмет на кметство с.Мадара, община Шумен на основание чл. 42, ал. 3 във вр. чл. 42, ал. 1 ЗМСМА.

всички решения